• Banner podstrona

O nas

Firma KAWA.SKA działa na rynku polskim od września 1999 roku. Główny profil naszej oferty to urządzenia stosowane w biologii, biologii molekularnej, biotechnologii, ochronie środowiska, diagnostyce molekularnej, histopatologii. Wśród naszych klientów znajdują się wyższe uczelnie, instytuty Polskiej Akademii Nauk, instytuty resortowe, akademie medyczne, szpitale oraz zakłady przemysłowe.

Naszym nadrzędnym celem jest merytoryczne wsparcie klientów w podejmowaniu decyzji, dotyczących zakupu aparatury naukowo-badawczej, kontrolno-pomiarowej, laboratoryjno-diagnostycznej, oraz dystrybucja z profesjonalnym serwisem technicznym. Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą i umiejętnościami w zakresie oferowanych rozwiązań.

Firma KAWA.SKA kładzie duży nacisk na stały rozwój oraz podnoszenie kompetencji swoich pracowników.

Organizujemy szkolenia, seminaria i warsztaty związane z obszarami naszej działalności, które prowadzone są przez międzynarodowych ekspertów z danej dziedziny. Kształcimy studentów i stażystów oraz współpracujemy z naukowcami w ramach własnego Centrum Doradztwa Naukowo Badawczego.

Oferujemy również udostępnienie Państwu laboratorium, które wyposażone jest w sprzęt demonstracyjny. Dzięki temu, otrzymujecie Państwo możliwość zweryfikowania użyteczności proponowanych przez nas rozwiązań, w ramach własnych projektów lub wykorzystania udostępnionego laboratorium do przeprowadzenia własnych badań.

Będąc firmą elastyczną, której celem jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, staramy się poszerzać ofertę handlową, zgodnie z Państwa oczekiwaniami w kierunku kompleksowych rozwiązań aplikacyjnych.

Obecnie reprezentujemy na terenie Polski firmy Agena Bioscience, Apelex, GVS Life Science, Hanna Instruments, Intavis Bioanalytical Instruments, Kurabo, Leica Microsystems, Leica Biosystems, Picoquant, Techne, Uvitec Cambridge. Dodatkowo jesteśmy przedstawicielem Agena Bioscience, Intavis Bioanalytical Instruments, Kurabo, Techne, Uvitec Cambridge na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Federacji Rosji, Azerbejdżanu, Białorusi i Kazachstanu.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy dostrzeżeni przez producentów, którzy powierzyli nam reprezentowanie ich interesów zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.