Edukacja 2020-10-13T08:25:48+02:00

Edukacja

Bazując na doświadczeniach zdobytych przez kilka ostatnich lat pełnienia funkcji Centrum Doradztwa w dziedzinie technik konfokalnych dla firmy Leica Microsystems GmbH

Od 1 września 2013 roku do  Państwa dyspozycji udostępniliśmy nasze nowo otwarte Centrum Doradztwa Naukowo Badawczego. Placówka znajduje się w nowym biurze Spółki w Piasecznie przy ul. Technicznej 3.

Centrum zostało wyposażone w systemy mikroskopowe firmy Leica Microsystems umożliwiające obrazowanie klasyczne jak i zaawansowane obrazowanie konfokalne. Centrum zostało również wyposażone w linię technologiczną firmy Leica Biosystems, służącą do przygotowywania preparatów mikroskopowych, między innymi w barwiarkę BOND przeznaczoną do barwienia preparatów immunohistochemicznych.

Czytaj dalej

Do dyspozycji pozostawiamy specjalistów, którzy pomogą rozwiązać problemy aplikacyjne.

W ramach rozwiązywania problemów pomagamy zoptymalizować procesy przygotowania preparatów jak również ich wykonanie. Pod opieką specjalistów istnieje możliwość własnoręcznego wykonania i obrazowania swoich preparatów. Można również zlecić nam obrazowanie swoich preparatów a następnie odebrać wyniki i skonsultować uzyskane obrazy.

Więcej informacji w zakładce Laboratorium.

Korzystając z dużego potencjału Centrum prowadzimy, równolegle do działań opisanych powyżej,  kursy kształcenia specjalistycznego skierowane do studentów, doktorantów, młodych jak również  doświadczonych naukowców z kraju i zagranicy. Wiecej informacji w zakładce Szkolenia. W ramach procesu edukacji oferujemy miesięczne i kilkumiesięczne staże dla studentów. W zakresie staży współpracujemy z polskimi wyższymi uczelniami.Więcej informacji w zakładce Praktyki i staże.

Zainteresowane prosimy o kontakt z naszą firmą.

Osobą do kontaktu jest Magdalena Rodak. tel.: 22 756 57 65 | tel. kom.: 603 853 633

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Centrum Naukowo-Szkoleniowe

Więcej

Szkolenia

Więcej

Kadra

Więcej

Artykuły

Więcej