Wyposażenie prosektorium 2024-05-29T22:44:59+02:00

Wyposażenie prosektorium

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza firma właśnie rozpoczęła współpracę z Hygeco Group, międzynarodowym liderem w dziedzinie tzw. „post mortem” oferującym szeroką gamę produktów marek Hygeco oraz Funeralia.

Hygeco Group to firma o ponad 130-letniej historii, która oferuje kompleksowe usługi, produkty i wyposażenie dla sektora pogrzebowego i medycznego. W skład tego konsorcjum obecnie wchodzą dwie linie produktowe:

  1. Hygeco – wysokiej jakości urządzenia o standardowych wymiarach i wyposażeniu. Dostępne praktycznie „od ręki”. Stosowane zarówno w laboratoriach medycyny sądowej, patomorfologii, jaki i prosektoriach szpitalnych.
  2. Funeralnia – to już produkty „szyte na miarę” od projektu do instalacji. Tu zamówienie może potrwać dłużej, ale niestraszne nam żadne komplikacje związane z dostosowaniem się do istniejących już pomieszczeń, z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni lub projekt o specjalnych walorach użytkowych.

Po wielu latach nieobecności na naszym rynku, nareszcie w Polsce!

Firma oferuje urządzenia do histologii, prosektoriów, autopsji oraz sekcji zwłok takie jak dygestoria formalinowe, stoły sekcyjne i komory chłodnicze na zwłoki

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

NAPISZ DO NAS