• Banner podstrona

VIII edycja akcji 2 godziny dla Rodziny

W tym roku, po raz czwarty nasza firma przystąpiła do akcji "2 godziny dla Rodziny" . Akcja skierowana jest do pracodawców, dla których komfort życia prywatnego pracowników jest tak samo ważny jak ich rozwój zawodowy. Firma KAWA.SKA włącza się w ten nurt. Wiemy że zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym jest kluczowe, aby pracownik mógł bez wyrzutów sumienia angażować się w powierzane mu przez pracodawcę obowiązki.  Wiemy, że dla naszych przedstawicieli praca jest ważna, ale rodzina jest najważniejsza, dlatego zachęcamy naszych pracowników do spędzenia dwóch wolnych godzin w myśl hasła tegorocznej edycji akcji: Małe i duże rodzinne podróże.

Wszelkie szczegóły akcji oraz liczne inspiracje jak spędzić ten czas zgodnie z powyższym motywem przewodnim można znaleźć na stronie: http://2godzinydlarodziny.pl/inspiracje-2019/

Życie dzieje się w trójwymiarze – zobacz to w czasie rzeczywistym

Nadszedł czas na systemy mikroskopowe, które umożliwią łatwe obrazowanie preparatów biologicznych w trójwymiarze i pozwolą uzyskać wyraźny obraz szczegółów wewnątrz nienaruszonej próbki, w czasie rzeczywistym. Ostre obrazowanie próbek 3D jest teraz tak proste, jak praca z Twoim ulubionym mikroskopem fluorescencyjnym z kamerą.

THUNDER Imager z modułem Computational Clearing definiuje nową klasę przyrządów do szybkiego, wysokiej jakości obrazowania większych, trójwymiarowych próbek. Ułatwia on pracę podczas obrazowania całych organizmów modelowych, fragmentów tkanek i kultur komórek 3D (np. organoidów).

Pierwszy na świecie osobisty automatyczny asystent laboratoryjny, który ułatwi Ci pracę z kulturami komórkowymi każdego dnia. Kompaktowe urządzenie do monitorowania stanu hodowli komórkowych, któe pomaga przyspieszyć codzienne zadania związane z kulturą komórkową i ustandaryzować wyniki. Dzięki automatycznej analizie i połączeniu z urządzeniami mobilnymi nie będziesz już musiał okresowo sprawdzać próbek. Asystent powie Ci, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

 

W dniach 20-21 marca 2018, zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z:

Nowoczesne techniki mikroskopowe i informatyczne w badaniach biologicznych

 

ILOŚĆ OSÓB – MIN.3 - MAX 10 Trwają zapisy. Warunkiem rozpoczęcia warsztatów jest uzbieranie grupy 3 chętnych osób. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENA: 850zł brutto od osoby

LOKALIZACJA: Centrum Doradztwa Naukowo-Badawczego KAWA.SKA ul. Techniczna 3, Piaseczno.

Organizator w cenie kursu zapewnia: sprzęt najwyższej jakości, materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć oraz wykwalifikowaną kadrę.

CERTYFIKAT: kurs zakończony jest wydaniem certyfikatu o odbytym szkoleniu.

 W dniach 11-12 grudnia 2017, zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z:

NOWOCZESNYCH TECHNIK MIKROSKOPOWYCH I INFORMATYCZNYCH W

BADANIACH BIOLOGICZNYCH

ILOŚĆ OSÓB – MIN.6 - MAX 10 Trwają zapisy. Warunkiem rozpoczęcia warsztatów jest uzbieranie grupy 6 chętnych osób. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do 30 listopada przyjmujemy zapisy na zajęcia w grudniu 2017.

CENA: 850zł brutto od osoby

LOKALIZACJA: Centrum Doradztwa Naukowo-Badawczego KAWA.SKA ul. Techniczna 3, Piaseczno. Organizator w cenie kursu zapewnia: sprzęt najwyższej jakości, materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć oraz wykwalifikowaną kadrę.

CERTYFIKAT: kurs zakończony jest wydaniem certyfikatu o odbytym szkoleniu.

 

 

GDY MARZENIE MOŻE STAĆ SIĘ

RZECZYWISTOŚCIĄ

TWÓJ KONFOKAL leica m  TCS SPE

JUŻ OD 450 000 ZŁOTYCH BRUTTO