12th Biotechnology Student’s Conference

GDAŃSK 2022

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed, był w czerwcu organizatorem konferencji studenckiej „12th Biotechnology Student’s Conference”. Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią COVID, studenci ponownie mieli okazję zaprezentować wyniki swoich prac naukowych, realizowanych w ramach prac magisterskich.

Prezentacje studenckie były oceniane w kilku kategoriach przez przedstawicieli firm takich jak BLIRT S.A.Polpharma Biologics oraz Kawa.ska. Nasza firma, miała również niezwykłą przyjemność ufundować jedną z nagród.

Laureatem przez nas docenionym i wyróżnionym, został Pan Amadeusz Odroniec za prezentację pt.: „Peptidome composition of saliva from patients with salivary gland tumours”, której opiekunem naukowym jest dr hab. Stanisław Ołdziej, prof. UG. Panu Amadeuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na drodze zawodowej. Mamy nadzieję, że mikroskop Leica Microsystems DM500, który stanowił nagrodę, pomoże w ich realizacji.

Gratulacje dla pozostałych laureatów, pełna lista w linku poniżej, a dla wszystkich uczestników podziękowania za aktywność i rozwijanie ciekawych koncepcji badawczych w zakresie biotechnologii.

https://biotech.ug.edu.pl/LISTA ZWYCIĘZCÓW

 

 

 

 

2022-06-30T11:23:15+02:00 30,06,2022|AKTUALNOŚCI|0 Comments