WEBINAR – ERGONOMICZNE MIKROSKOPY ŚWIETLNE LEICA

Zaproszenie na webinar:

ERGONOMICZNE MIKROSKOPY ŚWIETLNE LEICA – czyli jak nie tracić zdrowia przy długotrwałej pracy z mikroskopem!

2 lipca 2020, w godz 15.00-16.30

Długotrwała praca przy mikroskopie świetlnym, w ustalonej pozycji i z powtarzającą  się sekwencją ruchów dłoni, niesie ze sobą ryzyko m.in. nadwyrężania mięśni szyi i kończyn górnych. Ergonomiczne zaprojektowanie mikroskopu oraz odpowiednie przygotowanie miejsca pracy przy nim, są warunkiem dobrego samopoczucia, i wysokiej wydajności osoby obsługującej sprzęt. Podczas czwartkowej prezentacji przedstawimy rodzinę prostych mikroskopów Leica z serii DM, ich funkcje, zastosowanie oraz ergonomiczne moduły poprawiające komfort pracy przy mikroskopie.

Po prezentacji zapraszamy do panelu dyskusyjnego na tematy mikroskopowe. Dzięki dokładniejszemu poznaniu Państwa aplikacji będziemy mogli również lepiej doradzić odpowiednie rozwiązania systemowe. Serdecznie zapraszamy i z niecierpliwością czekamy na Państwa w najbliższy czwartek już o 15.

W celu rejestracji na webinar, prosimy wysłać maila zgłoszeniowego z imieniem, nazwiskiem i miejscem zatrudnienia na adres: warsztaty@kawaska.pl

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie prześlemy linka do webinaru. Nie ma konieczności instalowania programu Teams, link umożliwa dołączenie do webinaru w oknie przeglądarki.

By | 2020-06-29T11:12:51+02:00 29,06,2020|AKTUALNOŚCI|0 Comments