Wyprzedaż systemu DEMO Leica LMD7

🔥Wyprzedaż systemu DEMO do mikrodysekcji Leica LMD7

💡Oferowany przez nas system do mikrodysekcji Leica LMD7, został zbudowany na całkowicie zmotoryzowanym statywie Leica DM6, co pozwala na skanowanie większych próbek z użyciem zmotoryzowanego stolika XY oraz obrazowanie różnych płaszczyzn ostrości dzięki zmotoryzowanej osi Z (przydatna funkcja przy badaniu grubszych preparatów). Może być wyposażony w obiektywy o szerokiej gamie powiększeń od: przeglądowego obiektywu 1,25 x, do suchego obiektywu wysokiej rozdzielczości 63 x, a nawet 150x.
Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z różnych zakresów powiększeń, w połączeniu z regulowaną mocą i częstotliwością lasera tnącego w LMD7, co pozwala na używanie różnego typu próbek: od wycinania pojedynczych chromosomów na rozmazie komórek, do cięcia grubszych i większych preparatów jak np. całe liście roślin, czy różnego typu skrawki tkanek w histopatologii.


Mikroskop ten można doposażyć w moduł do fluorescencji jak również w komorę środowiskową, co pozwala na obrazowanie i wycinanie pojedynczych komórek z hodowli komórkowych na szalce Petriego.
W ten sposób zaawansowany system Leica LMD7 może pełnić funkcje „wielozadaniowego kombajnu mikroskopowego w Państwa laboratorium” i umożliwiać:
– obserwacje próbek w świetle przechodzącym i we fluorescencji
– skanowanie preparatów i obrazowanie próbek większych niż pojedyncze pole widzenia obiektywu
– obrazowanie przyżyciowe i serie czasowe
– precyzyjne wycinanie wybranych fragmentów z różnego typu próbek
– zbieranie wyciętych elementów w standardowe probówki Eppendorf z przeznaczeniem do dalszych badań molekularnych

Zainteresowany? Nie zwlekaj! W celu uzyskania niezobowiązującej wyceny,
☎️ na: 22 756 57 65
📩 na: kawaska@kawaska.pl

 

 

2023-08-04T16:10:43+02:00 04,08,2023|AKTUALNOŚCI|0 Comments