26.11.2020 – Webinar: MIKROSKOPY EDUKACYJNE  – rozwiązania dla nauki zdalnej

Webinar:

MIKROSKOPY EDUKACYJNE  – rozwiązania dla nauki zdalnej

Termin:

26 listopad, godz. 15:00 – 16:00

 

Leica Microsystems to 170 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mikroskopów. W swoich urządzeniach, zarówno tych dedykowanych celom badawczym jak i tych dla edukacji, łączy najnowsze technologie z dziedzin optyki, mechaniki i oświetlenia. Mikroskopy edukacyjne Leica to pomoce dydaktyczne o intuicyjnej ergonomii, skonstruowane tak, aby wytrzymać trudy codziennego, intensywnego użytkowania. Doskonała jakość obrazu, precyzyjne mechanizmy, możliwość zastosowania kamer, umożliwią przeprowadzenie niemal każdego rodzaju obserwacji lub lekcji nauczycielom i uczestnikom zajęć.
Obecny model edukacji nakłada dodatkowy wymóg pracy zdalnej z uczniami czy studentami. Podczas naszego Webinaru zaprezentowane zostaną mikroskopy edukacyjne Leica z modułami służącymi do przekazywania obrazu na urządzenia przenośne do wielu użytkowników jednocześnie lub z możliwością dzielenia obrazu za pomocą popularnych aplikacji zespołowych, jak MS Teams czy Zoom.
Webinar odbędzie się w dniu 26 listopada w godzinach 15:00-16:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy: prosimy o przesłanie zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem i miejscem pracy na adres: warsztaty@kawaska.pl

Spotkanie odbędzie się w aplikacji TEAMS, w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego, otrzymacie Państwo link, który umożliwi dołączenie do spotkania.

 

2020-11-24T13:30:03+01:00 24,11,2020|AKTUALNOŚCI|0 Comments