Nowa osoba w zespole KAWA.SKA

CZERWIEC 2021

KAWA.SKA to firma, która skupia w swoich szeregach fantastycznych ludzi. Handlowcy czy serwisanci, którzy najczęściej pojawiają się u Państwa w biurach i laboratoriach, to tylko część z nas. Zza biurek i monitorów, w dziale przetargów, księgowości, marketingu i logistyki dbamy o jak najsprawniejszą obsługę Państwa zgłoszeń i zamówień już od ponad 20 lat. Często mamy poczucie, że dobrze się znamy z naszymi klientami, ale czy faktycznie można tak powiedzieć, o kimś kogo nigdy nie widzieliśmy i z kim minęlibyśmy się na ulicy? Z naszej strony chcemy to zmienić.

Dlatego od dziś, startujemy z nowym cyklem newsów. Postanowiliśmy się Państwu przedstawić. Zaczynamy od naszej nowej koleżanki, która dołączyła ostatnio do działu handlowego, a niebawem ujawnimy większą cześć zespołu.

Spieszymy z dumą donieść, że w maju 2021, do zespołu KAWA.SKA, dołączyła nowa koleżanka – Monika Borowska. Monika w naszej firmie, będzie odpowiedzialna za wprowadzenie na polski rynek, hiszpańskiej marki AnatHomic Solutions, S.L.U, producenta wyposażenia laboratoryjnego dedykowanego dla laboratoriów autopsyjnych i prosektoryjnych. Ten nowy segment produktowy w portfolio KAWA.SKA, stanowi uzupełnienie i poszerzenie naszej oferty skierowanej do laboratoriów histopatologicznych. Monika Borowska z branżą medyczną i farmakologiczną, jest związana od przeszło 20 lat. W koncernach farmaceutycznych, odpowiadała za wprowadzanie na rynek nowych produktów, tym samym w naszej firmie będzie kontynuowała swoją ścieżkę kariery, poszerzając kontakty o nową grupę klientów. Prywatnie mama, pasjonatka fotografii, miłośniczka podróży małych i dużych, lubiąca sport, a w szczególności narciarstwo i jeździectwo.
Moniko, trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy powodzenia na naszym Kawaskowym pokładzie.

Namiary kontaktowe na Monikę: https://kawaska.pl/o-firmie/zespol/ 

 

 

 

 

 

By | 2021-06-25T15:43:21+02:00 25,06,2021|AKTUALNOŚCI|0 Comments