Firma KAWA.SKA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadziła do swojej oferty komercyjne kursy i szkolenia z zakresu szeroko rozumianej mikroskopii.

Nasi specjaliści, w oparciu o bogate zaplecze aparaturowe niemieckiej marki Leica, przygotowali dla Państwa zajęcia, które wzbogacą wiedzę teoretyczną jak również pozwolą rozwinąć umiejętności praktyczne. Aby każdy z Państwa mógł spróbować swoich sił w pracy z najwyższej klasy mikroskopami, szkolenia odbywają się w małych grupach. Zajęcie mogą być prowadzone po polsku lub po angielsku.

Jesteśmy firmą która słucha klientów, a nasza oferta edukacyjna jest zawsze dopasowana do Państwa oczekiwań i możliwości. Terminy zajęć, ich lokalizacja i ceny są ustalane indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich ośrodków naukowo – badawczych wykorzystujących mikroskopy w codziennej pracy, działających w dziedzinie biologii, biotechnologii, histopatologii, diagnostyki molekularnej. Oferujemy kursy o zróżnicowanym poziomie trudności od podstawowych aż po zaawansowane.

Przykładowe kursy zrealizowane przez nasz Dział Edukacji:

  • Nowoczesne techniki mikroskopowe i informatyczne w badaniach biologicznych.
  • Nowoczesne techniki w mikroskopii fluorescencyjnej.
  • Obrazowanie wysokiej rozdzielczości – warsztaty z mikroskopii konfokalnej.
  • Microsurgery techniques in biology.

Dysponujemy własnym Centrum Doradztwa Naukowo-Badawczego, zlokalizowanym w naszej siedzibie w Piasecznie. Więcej informacji o laboratorium, opis jego wyposażenia i cennik wynajęcia można znaleźć tutaj.

Osoby zainteresowane ofertą szkoleń prosimy o kontakt z naszą firmą.

Osobą do kontaktu jest Magdalena Rodak.

magdalena.rodak@kawaska.pl lub edukacja@kawaska.pl

tel.: 22 756 57 65

tel. kom.: 603 853 633

Centrum Naukowo-Szkoleniowe

Szkolenia

Kadra

Artykuły